دوره های گرافیك رایانه ای

آموزش طراحی گرافیک،تدریس خصوصی طراحی گرافیک، آموزش فتوشاپ، برگزاری دوره های آموزش فتوشاپ، آموزشگاه فتوشاپ، دوره های آموزشی فتوشاپ، آموزش شیت بندی، آموزش طراحی پوستر، آموزش کرل، آموزشگاه کرل، برگزاری دوره های آموزشی کرل، تدریس خصوصی فتوشاپ، دوره های آموزشی ایندیزاین.

دوره گرافیك رایانه‌ای به منظور تربیت افراد كارآزموده و توانا در خصوص طراحی پوسترها و انجام تبلیغات مؤثر در فعالیتها ی فرهنگی میباشد. همچنین این رشته به عنوان یك وسیله و زمینه مناسب ارتباطی صریح و سریع كه پیامهای مورد نظر را قادر است در سطحی گسترده منتشر نماید ، به شمار می رود. هدف از استفاده از علوم رایانه در این رشته همانا ایجاد سهولت در كار و سرعت در عمل، در مصرف مواد اولیه صرفه جوبی به عمل آورده است و موضوع تلفیق رنگ و مونتاژ را به شكل شگفت انگیزی زیبا و آسان كرده است. در حال حاضر نیاز به شناخت گرافیك رایانه‌ای و كاربردهای آن برای كلیه هنرمندان ، ناشران و حتی برای اپراتورها یك امر ضروری به شمار می‌آید.
 دانش پذیران پس از اتمام دوره می توانند در موارد فعالیت نمایند:

  • راه اندازی و اداره كارگاه های واحدهای هنری – فرهنگی در ارگانهای دولتی و خصوصی .
  • قدرت تصمیم گیری و اظهار نظر در امور هنری .
  • تهیه انواع طرح برای معرفی یك موضوع و اجرای انواع صفحه آرایی توسط كامپیوتر .

 

انجام پایان نامه, انجام پایان نامه معماری, انجام پروژه های معماری, انجام پایان نامه کامپیوتر, انجام پروژه های برنامه نویسی, انجام پروژه های دانشجویی, برگزاری دوره های آموزشی, تایپ و ترجمه

درباره گروه طراحان آفتاب

 گروه طراحان آفتاب در سال 1385، با همت مدیران مجرب و پر تلاش و جمعی از مهندسان سطح بالا فعالیت خود را در زمینه علمی پژوهشی، طراحی گرافیک، برنامه نویسی (تحت ویندوز، موبایل و وب)، طراحی سایت های فلش، طراحی سی دی های مالتی مدیا، بانک های اطلاعاتی، معماری و ... آغاز و پا به عرصه ظهور گذاشت و این امید را دارد که با استفاده از دانش فنی و تکنولوژی مدرن بتواند هنر،صنعت و تکنولوژی را به هم بیامیزد و از دست آورد آن جهت پیشرفت شرکت ها و سازمان ها در عرصه رقابت داخلی و بین المللی استفاده کند.

راه های تماس با گروه طراحان آفتاب

در صورت هر گونه پرسش و یا بروز هر مشکلی می توانید به صورت 24 ساعته با ایمیل های عنوان شده، با ما در ارتباط باشید.

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید